Прав конектор 2 пина, черен
CI2PB
Предназначен е за напрежение 220-240 V AC и максимална мощност 1000 W (максимален ток 5 A). Корпусът е изработен от ABS пластмаса, която осигурява механична здравина, електрическа безопасност и UV устойчивост.
| Напрежение AC | 220-240V |
| Честота | 50-60Hz |
| Максимална мощност | 1000 |
| Клас | I |
| Максимален товар | 5 A |
| Степен на защита | IP20 невлагозащитени |
| Размери | 75x40x17mm |
| Цвят | черен |
| Материал | ABS |




