Професионална LED Лента, 24V, SMD2110, 22W/m, 420LEDS/M, 4200K, IP20, 5m
PN21420N
| Мощност на метър | 22W/m |
| Напрежение DC | 24V |
| Димиране | PWM и по напрежение |
| Брой светодиоди | 420LEDS/m |
| Цветна температура (CCT) | 4200 |
| Индекс на цветопредаване (CRI) | >90 |
| Светлоразпределение | 120⁰ |
| Тип светодиод | SMD2110 |
| Светлинен поток на метър | 1850lm/m |
| Тип светлина | неутрално бяла |
| Степен на защита | IP20 |
| Работен температурен диапазон | -10 °C ÷ +40 °C |
| Време на спад на светлинния добив с 20% | 50000h |
| Време на пускане | <0.2sec |
| Широчина на лентата | 12mm |
| Дължина на лентата | 5m |
| Гаранция | 3 години |





