LED Лента SMD2835, 12V, 4.8W, 60LEDS/M, ЗЕЛЕНА, IP20, 5m
LSNW283560G
| Мощност на метър | 4.8W/m |
| Напрежение DC | 12V |
| Димиране | PWM и по напрежение |
| Брой светодиоди | 60LEDS/m |
| Светлоразпределение | 120⁰ |
| Тип светодиод | SMD2835 |
| Тип светлина | зелена |
| Степен на защита | IP20 |
| Работен температурен диапазон | -10 °C ÷ +40 °C |
| Време на спад на светлинния добив с 20% | 25000h |
| Време на пускане | <0.2sec |
| Широчина на лентата | 8mm |
| Дължина на лентата | 5m |
| Гаранция | 1 година |




