LED Лента SMD5050, 12V, 17W, 60LEDS/M, RGB+6000K, IP20, 5m
NG5060RGBW
| Мощност на метър | RGB 13W/m, 6000K 4.0W/m |
| Напрежение DC | 12V |
| Димиране | PWM и по напрежение |
| Брой светодиоди | 60LEDS/m |
| Цветна температура (CCT) | RGB+6000 |
| Индекс на цветопредаване (CRI) | ≥80 (6000К) |
| Светлоразпределение | 120⁰ |
| Тип светодиод | SMD5050 |
| Светлинен поток на метър | 380 (6000К)lm/m |
| Тип светлина | RGB+бяла светлина |
| Степен на защита | IP20 |
| Работен температурен диапазон | -10 °C ÷ +40 °C |
| Време на спад на светлинния добив с 20% | >15000h |
| Време на пускане | <0.2sec |
| Широчина на лентата | 12mm |
| Дължина на лентата | 5m |
| Гаранция | 2 години |





