LED плафониера черна 18W, 4200K, IP20
SPMR1842BL
| Мощност | 18W |
| Напрежение AC | 220-240V |
| Честота | 50-60Hz |
| Клас | I |
| Светлинен поток | 1710lm |
| Цветна температура (CCT) | 4200K |
| Индекс на цветопредаване (CRI) | ≥80 |
| Светлоразпределение | 120⁰ |
| Тип светодиод | SMD2835 |
| Степен на защита | IP20 |
| Работен температурен диапазон | -10 °C ÷ +40 °C |
| Брой цикли на комутация | >15000 |
| Време на спад на светлинния добив с 20% | >25000h |
| Цвят | черен |
| Време на пускане | <0.2sec |
| Височина | 65mm |
| Диаметър | 304mm |
| Гаранция | 2 години |
| Форма | кръг |





