LED прожектор за релсов монтаж, 40W, 2700K, четирипроводен
LRP44027
С помощта на допълнително предлаганите конектори и релси можете да изградите произволна схема на осветление с релсов монтаж – насочено осветление, изключително подходящо за магазини, където има нужда от светлинни акценти върху стоките.
Прожекторите могат да бъдат свързвани и управлявани в три кръга.
| Мощност | 40W |
| Напрежение AC | 220-240V |
| Димиране | не |
| Светлинен поток | 3300lm |
| Цветна температура (CCT) | 2700 |
| Индекс на цветопредаване (CRI) | >80 |
| Светлоразпределение | 38⁰ |
| Вид на диода | COB |
| Брой цикли на комутация | 30000 |
| Размери | 220/83.5/80mm |
| Време на спад на светлинния добив с 20% | 50000h |
| Време на пускане | <0.2sec |
| Гаранция | 2 години |





