LPSB18CCT. LED влагозащитена плафониера със микровълнов сензор за движение, черна 18W, IP54, 3000/4000/6500K
| Мощност | 18W |
| Напрежение AC | 220-240V |
| Честота | 50-60Hz |
| Клас | II |
| Работна честота на сензора | 5.8GHz |
| Мощност на излъчвания сигнал | <0,2mW |
| Светлинен поток | 1800lm |
| Цветна температура (CCT) | 3000K/4000K/6500KK |
| Индекс на цветопредаване (CRI) | ≥80 |
| Светлоразпределение | 120⁰ |
| Тип светодиод | SMD2835 |
| Степен на защита | IP54 |
| Работен температурен диапазон | -10 °C ÷ +40 °C |
| Брой цикли на комутация | >15000 |
| Размери | 220/55mm |
| Време на светене | 5 sec. – 5min |
| Цвят | черен |
| Радиус на действие | 1-6m |
| Височина на монтаж | 1-1.8m (стена) / 2.5-3.5m (таван)m |
| Праг на осветеност | <2-50lx |
| Обхват на действие | 180°/360° |
| Собствена консумация | 0.9W |
| Време на пускане | <0.2sec |
| Гаранция | 2 години |
| Скорост на засичане | 0.5-1.5m/s |
| Работна влажност | <93%RH |




