SPTS10050. LED Slim прожектор 100W, 5000K, IP65
| Мощност | 100W |
| Напрежение AC | 220-240V |
| Честота | 50-60Hz |
| Фактор на мощността | >0.9 |
| Клас | I |
| Номинален светлинен поток | 11520lm |
| Светлинен добив | 115lm/W |
| Pst | <1 |
| Цветна температура (CCT) | 5000K |
| Индекс на цветопредаване (CRI) | ≥80 |
| Светлоразпределение | 90⁰ |
| Степен на защита | IP65 |
| Степен на удароустойчивост | IK08 |
| Работен температурен диапазон | -20 ⁰C ÷ +45 ⁰C |
| Брой цикли на комутация | >20000 |
| Размери | 250/220/30mm |
| Време на спад на светлинния добив с 20% | >30000h |
| Гаранция | 3 години |



